Hajinky.cz

Online magazín

Být osamotě, je někdy opravdu prospěšné

Být osamotě, je někdy opravdu prospěšné

Být osamotě, je někdy opravdu prospěšné


Jste typ člověka, který sice má rád společnost lidí a nestraní se jim, ale čas od času, si rádi uděláte prostor, jenom pro své aktivity a činnosti? https://www.tenebra.cz/zabava-pro-jednoho/  Je důležité, být někdy jenom sám se sebou, proto se nestyďte, že takových chvil vyhledáváte o něco víc. I člověk jako jedinec, si někdy vystačí a zabaví se, bez pomoci dalších do počtu. Co je fantastické podniknout i sám?
podzimní park


1.     PARK – nádherné zalesněné místo, uprostřed rušného zastavěného města. To je park, je tam klid, pohoda a slyšíte kolem zpěv ptáků. Je to odpočinkové místo, které vyhledávají lidi, pro chvilku klidu nejčastěji. Vezměte si knížku, něco k snědku a běžte si sednout do parku na lavičku, anebo lépe, udělejte si pohodlí v trávě.


velká knihovna
2.    
POSILOVNA – místo, kam všichni jednou za čas zavítáme. Můžete tam naplno vypnout, odreagovat se a i způsobem, že si vyčerpáte síly, je znovu získáte. Je to taková hodinka jenom pro vás, navíc mnoho lidí ocení, když nemají společníka, který je pak jenom rozptyluje a věčně „se vykecává“.


3.     VENČENÍ PEJSKA – dnes už mají všichni doma, nějaké domácí mazlíčky, především pejsky. Pokud taky máte doma toto „malé“ stvoření, dejte mu rozhled a vezměte ho někam do přírody, na delší procházku. Uděláte tak radost nejenom jemu, ale i sobě. Zdravý pohyb, přináší čerstvé myšlenky a hezčí pohled na svět.


4.     PLAVÁNÍ – není nad to, jít si zaplavat do bazénu. A nejlépe sám. Voda nám je od přírody blízká a rádi v ní trávíme čas. Celoročně, můžete využít krytých plaveckých bazénů, které jsou večer téměř prázdné. Dopřejte si vytoužený relax a běžte si zaplavat.


5.     KINO – když jste toho názoru, že do kina se chodí minimálně ve dvou, věřte, že je to jenom zastaralý přežitek. Koupit si popcorn, sednout si před obrovskou obrazovku a vychutnat si film jenom „pro sebe“ má své osobité kouzlo. Pokud jste ho ještě neprožili, neztrácejte čas a zkuste to.


6.     VENKOV – bolí vás už hlava z každodenního ruchu a hluku ve městě? Otočte list a vydejte se na venkov. Udělejte si radost a zamiřte na místa, kde lišky dávají dobrou noc. Pokud máte někde na odlehlým místě vlastní chatu, není nad čím přemýšlet.


zábava v bazénu
7.     
KNIHOVNA – ten pravý odpočinek pro vychutnání chvil osamotě, je zamířit do knihovny. Dnes, už bohužel málo navštěvované místo. To kouzlo, co v sobě ukrývá nespočetné množství nepřečtených a nepoznaných knih, které píší historii, si nesmíte nechat ujít. A můžete v ní být jako v tajné komnatě, zavřený před světem. Dokonalost sama!

Být osamotě, je někdy opravdu prospěšné
4.5 (89.41%)17

hajinky.cz

Domov

No description. Please update your profile.

@ 2017 childcare-Care WordPress Theme.